simma_logga_2017

Lambertseter søker trener

Er du et trenertalent med ambisjoner?

Lambertseter Svømmeklubb søker trenere til klubbens A1 & B3 gruppe. A1 består av svømmere i alderen 12-15 år. Hovedmålet for gruppa er å utvikle svømmere som kvalifisere seg til klubbens eliteavdeling og ÅM. Enkelte svømmere i gruppa har i dag et sportslig nivå der de har klart NM senior krav.  De trener 6-7x pr. uke. B3 gruppa er utøvere i alderen 11-13 år. De trener 3-4x pr. uke.

Dine arbeidsoppgaver vil være å planlegge, gjennomføre og evaluere trening- og stevne resultater for gruppene.
 
Avhengig av din faglige kompetanse og ønsker så kan stillingen variere i stillingsnorm fra 75-100%.

Les mer om klubben og stillingen i vedlegget.

Kommenter gjerne:

Nyhetsarkiv

Linker

-

Seneste kommentarer

Seneste nyheter