simma_logga_2017

Danske blir trener i Skjetten

Jan Løth Andersen Jan Løth Andersen

Skjetten Svømming har ansatt etterfølgaren til Ronnie Anstensen: Danske Jan Løth Andersen kommer fra Horsens Svømmeklubb.

Dette skriver Skjetten i en e-post til Simma:

"Etter en lengre og grundig prosess er det med stor glede at vi kan offentliggjøre ansettelsen av Jan Løth Andersen i SSK Skjetten Svømming. Vi ønsker han velkommen som klubbens nye hovedtrener med oppstart 01.august!

Jan kommer fra stillingen som hovedtrener i Horsens Svømmeklubb i Danmark og er en meget dyktig og erfaren trener. Han begynte som hovedtrener på fulltid i 1990 og har siden utviklet/utdannet seg selv og mange gode svømmere. Jan vil bli ansvarlig trener for K1 og K2 sammen med Beda Leirvaag og vil samtidig løfte klubbens konkurranseavdeling ytterligere. 

Flere av svømmerne på K1 og K2 fikk allerede hilse på Jan når han har gjennomført en prøvetrening i april. Vi gleder oss til et godt samarbeid med Jan i årene som kommer. 

Jan vil allerede i slutten av mai komme på besøk til klubben for å delta i planleggingen av neste sesong og presentere seg ytterligere for svømmere og foreldre på K1 og K2. Han har allerede vært med oss flere ganger ila våren for å delta i planleggingen og hilse på svømmerne."

PS: Skjetten annonserte etter trener via Simma Norge. Ønsker du å annonsere for ledige stillinger, ditt stevne eller annet? Kontakt oss på simmanorge@gmail.com.

Kommenter gjerne:

Nyhetsarkiv

Linker

-

Seneste kommentarer

Seneste nyheter